ΠΥΣΔΕ Φωκίδας

Απόφαση ανασυγκρότησης ΑΔΑ: 66ΠΦ46ΝΚΠΔ-0ΛΔ

ΜΕΛΗ

1. Δούνας Κωνσταντίνος, εκπαιδευτικός κλάδου ΠΕ 83, με βαθμό Α΄, Διευθυντής της Διεύθυνσης Β/θμιας Εκπαίδευσης Φωκίδας, ως Πρόεδρος, με αναπληρωτή του τον κ. Λαλά Χρήστο, εκπαιδευτικό κλάδου ΠΕ 86, με βαθμό Α’, Αναπληρωτή Προϊστάμενο του Τμήματος Ε’ Εκπαιδευτικών Θεμάτων της Διεύθυνσης Β/θμιας Εκπαίδευσης Φωκίδας.
  1. Αρτινόπουλος Γεώργιος, εκπαιδευτικός κλάδου ΠΕ 86, με βαθμό Α’, Διευθυντής του ΓΕΛ Ευπαλίου Φωκίδας, ως τακτικό μέλος και Αντιπρόεδρος, με αναπληρωτή του τον κ. Δρίβα Νικόλαο, εκπαιδευτικό κλάδου ΠΕ 86, με βαθμό Α’, Διευθυντής του ΓΕΛ Άμφισσας.
  2. Νάνου Μπήλια, εκπαιδευτικός κλάδου ΠΕ 02, με βαθμό Α΄, Διευθύντρια του Γενικού Λυκείου Γαλαξιδίου Φωκίδας, ως τακτικό μέλος, με αναπληρώτριά της την κα Γεωργούλα Ευαγγελία, εκπαιδευτικό κλάδου ΠΕ 06, με βαθμό Α’, Διευθύντρια του Μουσικού Σχολείου Άμφισσας.
  3. Μυταρά Αθηνά, εκπαιδευτικός κλάδου ΠΕ 02, με βαθμό Α’, του 1ο ΓΕΛ Άμφισσας, ως τακτικό αιρετό μέλος, με αναπληρωματικό αιρετό μέλος την κα Κουρκούνη Θεοδώρα, εκπαιδευτικό κλάδου ΠΕ 80, με βαθμό Α’, του Γυμνασίου – Λ.Τ. Ερατεινής Φωκίδας.
  4. Παπαγεωργίου Παναγιώτης, εκπαιδευτικός κλάδου ΠΕ 01, με βαθμό Α΄, του Γυμνασίου Λιδωρικίου Φωκίδας, ως τακτικό αιρετό μέλος, με αναπληρωματικό αιρετό μέλος τον κ. Αναγνωστόπουλο Ιωάννη, εκπαιδευτικό κλάδου ΤΕ 16, με βαθμό Α’, του Μουσικού Σχολείου Άμφισσας.

Γραμματέας του Συμβουλίου ορίζεται η κα Φαναρά Κωνσταντίνα, Διοικητικός Υπάλληλος, κλάδου ΠΕ Διοικητικού – Οικονομικού, με βαθμό Α’, της Δ.Δ.Ε. Φωκίδας, με αναπληρώτριά της την κα Καραχάλιου Γεωργία, Διοικητικό Υπάλληλο, κλάδου ΠΕ Διοικητικού – Οικονομικού, με βαθμό Α’, Προϊσταμένη του Τμήματος Γ’ Προσωπικού, της Δ.Δ.Ε. Φωκίδας.